Verle Küchen w studiu Cami Decor
16 kwietnia 2018
Pierwsze Verle & Siemens Prime Studio w Katowicach
24 kwietnia 2018

12 kwietnia odbyło się spotkanie w NP Studio, dystrybutora mebli kuchennych Verle Küchen. Przybyłymi gośćmi byli architekci, przyjaciele biznesowi, najbliżsi znajomi i rodzina gospodarzy. Prezentacji wyeksponowanych tam kuchni towarzyszyła firma Hitosushi, serwująca przepyszne smakołyki. Degustację win i whiskey zaprezentował Pracownia Red Wine & whisky Przemysław Gwardzik, a spotkanie muzycznie umilał Szymon Białek. Studio odwiedzili również przedstawiciele takich firm jak: Falmec Polska, FormaSystem, PrestigeDecor, CodeZero. Nie zabrakło też nas – Verle Küchen, zawsze wspieramy naszych partnerów podczas ich wszelkich aktywności.

Zapraszamy do obejrzenia poniższej fotorelacji oraz odwiedzenia Studia.

1000zł

WYDAJESZ

100zł

DOSTAJESZ

KUP KUCHNIE VERLE,
ZYSKAJ RABAT
NA URZĄDZENIA AGD SIEMENS

SPRAWDŹ

Zapisz się do Newslettera

Zapoznałem/am się i akceptuję zasady przetwarzania danych osobowych zamieszczone w Polityce prywatności.

Chcę otrzymywać na podany w formularzu adres poczty elektronicznej informacje handlowe (Newsletter), wysyłane przez Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut, zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje handlowe (Newsletter) wysyłane są nieodpłatnie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych, jest Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korzystania z Newslettera, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania Newslettera. Nadto, będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: info@verlekuchen.com.

FreshMail.pl