fbpx

Studio Kuchni

NP Studio Natalia Pigulak
ul. Franciszka Rakoczego 9
80-288 Gdańsk
Nr lokalu U11
E-mail: biuro@npstudio.pl

Tel.: 790 457 007

Strona internetowa: www.npstudio.pl

poniedziałek - piątek
10:00–18:00

sobota
11:00–15:00

Studio Kuchni NP Natalia Pigulak

Projektowanie wnętrz to indywidualna "bajka". Mając 14-letnie doświadczenie potrafimy zaprosić każdego Klienta do naszego świata, do naszej "bajki". Nasze kuchnie są “szyte na miarę”, wykonujemy pomiary, a także projekt kuchni w oparciu o Państwa potrzeby i wizje. Jeśli chcesz mieć pięknie zaprojektowane wnętrze kuchenne, łazienkę, salon, sypialnie lub jadalnię – Zapraszamy.


NASZA OFERTA

Współczesny design połączony z funkcjonalnością oraz wysokim standardem to najtrafniejsze określenie oferty studia. Każdy marzy o pięknej, ergonomicznej kuchni na lata – nasze studio umożliwia jej uzyskanie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kuchnie nowoczesne, kuchnie klasyczne i kuchnie “od ręki” (idealne do małych mieszkań lub mieszkań na wynajem) oraz akcesoria. Ponadto oferujemy Państwu fachową pomoc naszych architektów, którzy zaprojektują całe mieszkanie lub dom. Współpracujemy również z najlepszymi firmami budowlanymi i zakładami stolarskimi. Zapraszamy do Gdańska. Znajdziecie nas przy ul. Franciszka Rakoczego 9/11.

Zapisz się do Newslettera

Zapoznałem/am się i akceptuję zasady przetwarzania danych osobowych zamieszczone w Polityce prywatności.

Chcę otrzymywać na podany w formularzu adres poczty elektronicznej informacje handlowe (Newsletter), wysyłane przez Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut, zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje handlowe (Newsletter) wysyłane są nieodpłatnie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych, jest Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korzystania z Newslettera, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania Newslettera. Nadto, będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: info@verlekuchen.com.

FreshMail.pl