fbpx
Pierwsze studio Verle Küchen już otwarte
10 lipca 2017
Studio mebli kuchennych Verle Küchen w Ostrowcu Świętokrzyskim
28 lipca 2017

Sięgnij po kuchnię swoich marzeń

Kolejne otwarcie studia Verle Küchen, tym razem w Zielonej Górze w studiu mebli kuchennych Womag przyciągnęło wielu zainteresowanych. Goście studia z zaciekawieniem przyglądali się każdemu detalowi prezentowanych kuchni. Ekspozycja daje możliwość poznania wielu ciekawych i funkcjonalnych rozwiązań, które w rezultacie mogą pojawić się w projekcie kuchni klienta. Specjaliści pracujący w studiu Womag pomogą każdemu zainteresowanemu w stworzeniu kuchni marzeń. Ich propozycje i projekty zawsze przyjmują formę wnętrza pięknego, jak również ergonomicznego.

Odwiedź studio Womag

Zapraszamy do odwiedzenia studia Womag, poznania marki Verle Küchen, wybrania kolekcji najbardziej odpowiadającej Państwa gustom i preferencjom. Gwarantujemy fachowe doradztwo oraz nieograniczoną liczbę rozwiązań i możliwości dla każdego wnętrza. Studio znajduje się w Zielonej Górze, w przystępnej lokalizacji.

Studio Mebli Womag
ul. Trasa Północna 3
Zielona Góra 65-001
el: +48 724 343 499
e-mail: sklep.trasa@womagmeble.pl

polski

Zapisz się do Newslettera

Zapoznałem/am się i akceptuję zasady przetwarzania danych osobowych zamieszczone w Polityce prywatności.

Chcę otrzymywać na podany w formularzu adres poczty elektronicznej informacje handlowe (Newsletter), wysyłane przez Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut, zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje handlowe (Newsletter) wysyłane są nieodpłatnie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych, jest Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korzystania z Newslettera, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania Newslettera. Nadto, będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: info@verlekuchen.com.

FreshMail.pl