fbpx
Pierwsze studio Verle Küchen już otwarte
10 lipca 2017

Nasza strona powstała z myślą o miłośnikach stylowych kuchni, ceniących niemiecką jakość. Jeśli szukasz mebli kuchennych lub uwielbiasz je podziwiać, to na naszej nowej stronie znajdziesz interesujące dla siebie informacje, produkty, wizualizacje i inspiracje.

Kim jesteśmy?

Tworzymy markę Verle, oferującą niemieckie meble kuchenne, które spełniają restrykcyjne normy i wysokie standardy (potwierdzone certyfikatami). Stawiamy na jakość Made in Germany. Meble kuchenne produkowane są wyłącznie w niemieckich fabrykach, słynących z jednych z najbardziej nowoczesnych i wydajnych zakładów produkcyjnych mebli w Europie.

Co znajdziesz na naszej stronie?

Strona poświęcona naszej ofercie / marce to doskonałe miejsce do podzielenia się z Wami naszą pasją, misją i fachową wiedzą opartą  na wieloletnim doświadczeniu.

U nas znajdziesz:

  • Niesamowite kolekcje niemieckich mebli do kuchni – z przepięknymi wizualizacjami, aranżacjami. Szerokie spektrum stylów – od nowoczesnych, minimalistycznych po odważne propozycje przełamania schematów czy przytulne, klasyczne wnętrza.
  • Niespodzianki aranżacyjne – innowacyjne połączenia (zestawienie białych, lakierowanych frontów z matowymi przypominającymi rdzę; świeże połączenie klasyki i nowoczesności; oryginalne blaty w deseniu marmuru czy dominująca intensywna czerwień dla odważnych).
  • Dużo szczegółowych zdjęć – zarówno ogólne zdjęcia kuchni, jak i zbliżenia, z prezentacją każdego detalu (wnętrza szuflad z organizerami, blat, oświetlenie, każda strefa). Wręcz przechadzasz się po naszej kuchni.
  • Informacje o nas / o marce. Będziesz mógł poznać nas bliżej.
  • Informacje o produktach Made in Germany (o jakości, certyfikatach, gwarancji).
  • Katalog z możliwością pobrania.
  • Ofertę współpracy z naszą marką.
  • Aktualności (ciekawostki, najnowsze produkty, trendy aranżacyjne, fachowe porady ekspertów, bieżące wydarzenia).

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszej strony i śledzenia aktualności. Już wkrótce nowe, niezwykłe kolekcje.

polski

Zapisz się do Newslettera

Zapoznałem/am się i akceptuję zasady przetwarzania danych osobowych zamieszczone w Polityce prywatności.

Chcę otrzymywać na podany w formularzu adres poczty elektronicznej informacje handlowe (Newsletter), wysyłane przez Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut, zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje handlowe (Newsletter) wysyłane są nieodpłatnie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych, jest Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korzystania z Newslettera, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania Newslettera. Nadto, będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: info@verlekuchen.com.

FreshMail.pl