fbpx
Weekend otwarciowy w Pszczynie
18 października 2018
Nowe studio Verle w Opolu
26 marca 2019

Nasze meble to produkty najwyższej jakości. Udowadniamy, że z Verle Küchen stworzysz kuchnię swoich marzeń – piękną i funkcjonalną. Teraz przyszedł czas na kolejny krok: chcemy pomóc Wam wyposażyć serce każdego domu w wyjątkowe elementy, dzięki którym, gotowanie i serwowanie potraw będzie łatwe i przyjemne.

Dlatego właśnie przy współpracy z firmą DUKA postanowiliśmy stworzyć cykl, w którym pokażemy i doradzimy jak przy pomocy przydatnych dodatków wzbogacić wnętrze kuchenne. Podpowiadamy, które produkty wybierać oraz czym kierować się podczas doboru akcesoriów, by te służyły długi czas prezentując się naprawdę dobrze.

Zobaczcie jak produkty DUKA odnajdują się we wnętrzach Verle oraz obejrzyjcie filmy, które dla Was przygotowaliśmy.

ZOBACZ FILM: Kuchnia rustykalna pełna stylowych dodatków
ZOBACZ FILM:Kuchnia nowoczesna dobrze wyposażona

polski

Zapisz się do Newslettera

Zapoznałem/am się i akceptuję zasady przetwarzania danych osobowych zamieszczone w Polityce prywatności.

Chcę otrzymywać na podany w formularzu adres poczty elektronicznej informacje handlowe (Newsletter), wysyłane przez Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut, zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje handlowe (Newsletter) wysyłane są nieodpłatnie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych, jest Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korzystania z Newslettera, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania Newslettera. Nadto, będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: info@verlekuchen.com.

FreshMail.pl