fbpx
Nowe studio Verle Küchen. Zapraszamy do Ostrowca Świętokrzyskiego
31 października 2017
Verle w Label Magazine
22 listopada 2017


21 października w lubelskim Centrum Handlowym Gala odbyło się oficjalne otwarcie Verle & Siemens Prime Studio. Przybyli goście mieli okazję zapoznać się z ofertą Verle Küchen. Umożliwiły to wyjątkowe kuchnie ekspozycyjne oraz obecność specjalistów marki, którzy ze szczegółami opowiadali o niemieckiej jakości certyfikowanych produktów.

Wydarzenie uświetniła „Akademia Finger food” Josepha Seeletso – jurora programu TOP CHEF, właściciela Joseph’s Culinary Studio, doświadczonego szefa kuchni, z nieocenioną fantazją kulinarną. Podczas akademii Joseph opowiadając o swojej książce kulinarnej wspólnie z gośćmi przygotowywał smakowite finger foods, w sprzyjającej atmosferze degustacyjnej Proseco.

Zapraszamy!
Centrum Handlowe Gala
ul. Fabryczna 2
Lublin 20-301
II piętro, Lokal nr 2.9

polski

Zapisz się do Newslettera

Zapoznałem/am się i akceptuję zasady przetwarzania danych osobowych zamieszczone w Polityce prywatności.

Chcę otrzymywać na podany w formularzu adres poczty elektronicznej informacje handlowe (Newsletter), wysyłane przez Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut, zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje handlowe (Newsletter) wysyłane są nieodpłatnie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych, jest Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korzystania z Newslettera, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania Newslettera. Nadto, będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: info@verlekuchen.com.

FreshMail.pl