fbpx
Verle na MaxExpo2018
4 października 2018
Weekend otwarciowy w Pszczynie
18 października 2018

Verle Küchen wzbogaciło swoją ofertę o zabudowę garderoby, pralni, łazienki oraz salonu. Współczesne domy i mieszkania projektowane są na planie otwartym, dlatego wszystkie wnętrza powinny współgrać ze sobą pod względem designu. Co więcej wielu naszych klientów chce urządzić swój dom spójnie, utrzymując każde pomieszczenie w podobnym, a nawet tym samym stylu.

Kolejnym ważnym aspektem jest kompleksowość, jaką oferuje nasza marka. Odwiedzając salon Verle Küchen klient może wyposażyć wszystkie wnętrza w meble najwyższej niemieckiej jakości. Wybór jest ogromny, każdy znajdzie coś dla siebie, począwszy od kolekcji, stylu, kolorystyki, deseni, na uchwytach kończąc.

Zachęcamy do odwiedzenia naszych studiów mebli i urządzania swoich wnętrz w wygodny sposób. Sprawdź jakie Verle będzie w 2019 roku: wiele niespodzianek, nowych pomysłów, ciekawych projektów i aranżacji – to wszystko niebawem w salonach.

polski

Zapisz się do Newslettera

Zapoznałem/am się i akceptuję zasady przetwarzania danych osobowych zamieszczone w Polityce prywatności.

Chcę otrzymywać na podany w formularzu adres poczty elektronicznej informacje handlowe (Newsletter), wysyłane przez Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut, zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje handlowe (Newsletter) wysyłane są nieodpłatnie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych, jest Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korzystania z Newslettera, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania Newslettera. Nadto, będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: info@verlekuchen.com.

FreshMail.pl