fbpx
Pierwszy Flagowy Showroom Verle Küchen już otwarty
16 kwietnia 2018
W odwiedzinach w NP Studio Natalia Pigulak
23 kwietnia 2018

W ubiegłą sobotę studio Cami Decor ze Świdnicy zorganizowało uroczysta premierę zabudowy ekspozycyjnej. W studio pojawiły się kuchnie z oferty Verle Küchen, które cieszyły się zainteresowaniem gości odwiedzających studio.

Zaprezentowano kuchnie klasyczne, jak i te utrzymane w nowoczesnym stylu, podkreślając indywidualne podejście do każdego projektu. O wysokiej jakości niemieckich mebli Verle Küchen opowiadali projektanci i specjaliści Cami Decor.

Goście mieli okazję skorzystać z promocji konsumenckich oraz zasmakować pyszności przygotowanych przez gospodarzy. Zapraszamy do Świdnicy do studia Cami Decor, które pozwoli zrealizować Twoje marzenia o kuchni idealnej.

polski

Zapisz się do Newslettera

Zapoznałem/am się i akceptuję zasady przetwarzania danych osobowych zamieszczone w Polityce prywatności.

Chcę otrzymywać na podany w formularzu adres poczty elektronicznej informacje handlowe (Newsletter), wysyłane przez Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut, zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje handlowe (Newsletter) wysyłane są nieodpłatnie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych, jest Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korzystania z Newslettera, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania Newslettera. Nadto, będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: info@verlekuchen.com.

FreshMail.pl