fbpx
Marka Verle na Dniach Pszczyny 2019
28 sierpnia 2019
Nowości Verle – kolekcje 2020
10 października 2019

Wszystkim Klientom, którzy odwiedzili nas na Hausmesse, serdecznie dziękujemy. Cieszymy się, że nasze nowości spotkały się z tak dużym zainteresowaniem. Kolekcje, które tworzymy, powstają głównie z myślą o Waszych potrzebach.

Nowości frontowe i wzbogacona oferta o elementy dekoracyjne większości z Państwa przypadły do gustu. Również pozytywnie przyjęty został kolor – Dąb Sierra, a system LineN godnie prezentował się w meblach dedykowanych do łazienek, w których zwiększyliśmy ilość i rodzaj szafek, dodaliśmy umywalki wytłoczone w blacie, dekoracyjne nóżki czy też zawieszki na ręczniki dopasowane do uchwytów. Do tego dostępność blisko 100 frontów powoduje, że nasza oferta jest jedną z ciekawszych na rynku europejskim.

Dziękujemy raz jeszcze za Wasz liczny udział, rozmowę i za wszystkie cenne uwagi. Zapraszamy do odwiedzenia nas także w następnym roku.

polski

Zapisz się do Newslettera

Zapoznałem/am się i akceptuję zasady przetwarzania danych osobowych zamieszczone w Polityce prywatności.

Chcę otrzymywać na podany w formularzu adres poczty elektronicznej informacje handlowe (Newsletter), wysyłane przez Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut, zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje handlowe (Newsletter) wysyłane są nieodpłatnie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych, jest Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korzystania z Newslettera, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania Newslettera. Nadto, będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: info@verlekuchen.com.

FreshMail.pl