fbpx
Pierwszy w Polsce salon Verle Küchen Siemens wkrótce otwarty.
12 października 2017
Nowe studio Verle Küchen. Zapraszamy do Ostrowca Świętokrzyskiego
31 października 2017

7 września odbyło się oficjalne otwarcie szczecińskiego studia Verle Küchen. Goście studia Magenta mogli zapoznać się z ekspozycją kolekcji niemieckiej jakości mebli kuchennych o nowoczesnym designie. Mariusz Siwak uczestnik 6 edycji Top Chef Polska umilał przybyłym czas, serwując wyjątkowe smakowitości.

Studio Magenta od lat działające w branży meblarskiej cechuje się wiedzą i doświadczeniem, które przyczyniło się do wzbogacenia oferty studia w meble marki Verle Küchen. Produkty utrzymane w wysokim standardzie, gwarantującym indywidualne podejście do każdego projektu. Wszystkie kolekcje VK dopasowywane są do preferencji oraz potrzeb zleceniodawcy, jak i potencjału wnętrza kuchennego.

Zapraszamy do nowo otwartego studia:
Studio Kuchni Magenta
ul. Wyszyńskiego 9
70-200 Szczecin
Tel: +48 786 816 327
e-mail: TOPIC@TOPIC.PL

polski

Zapisz się do Newslettera

Zapoznałem/am się i akceptuję zasady przetwarzania danych osobowych zamieszczone w Polityce prywatności.

Chcę otrzymywać na podany w formularzu adres poczty elektronicznej informacje handlowe (Newsletter), wysyłane przez Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut, zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje handlowe (Newsletter) wysyłane są nieodpłatnie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych, jest Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korzystania z Newslettera, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania Newslettera. Nadto, będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: info@verlekuchen.com.

FreshMail.pl