fbpx
Zielona Góra zyskała studio mebli kuchennych Verle Küchen
28 lipca 2017
Nowe studio Verle Küchen. Zapraszamy do Radomia
28 lipca 2017

Wybierz swoją kuchnię

Zapraszamy do Ostrowca Świętokrzyskiego. Studio Eltop, czerpiące ze swojego 20-sto letniego doświadczenia poszerzyło swoją ofertę o meble Verle Küchen. Wnętrze studia zyskało zupełnie nowe oblicze. Pojawiła się zjawiskowa ekspozycja, ukazująca funkcjonalność i niebanalny design mebli Verle Küchen. Każdy klient zyska projekt odpowiedni dla swoich potrzeb i wymagań. Bogata oferta marki zawiera bowiem meble o nowoczesnym designie, ale także te posiadające klasyczną formę. Porozmawiaj ze specjalistą studia Eltop i dobierz kuchnię idealną dla siebie.

Odwiedź studio Eltop

Zapraszamy do odwiedzenia studia Eltop, poznania marki Verle Küchen, wybrania kolekcji najbardziej odpowiadającej Państwa gustom i preferencjom. Gwarantujemy fachowe doradztwo oraz nieograniczoną liczbę rozwiązań i możliwości dla każdego wnętrza. Studio znajduje się w Ostrowcu Świętokrzyskim, w przystępnej lokalizacji.

Studio Kuchni Eltop
ul. Aleja 3 maja 5
Ostrowiec Świętokrzyski 27- 400
Tel: 41 247 91 44
e-mail: biuro@eltop.pl

polski

Zapisz się do Newslettera

Zapoznałem/am się i akceptuję zasady przetwarzania danych osobowych zamieszczone w Polityce prywatności.

Chcę otrzymywać na podany w formularzu adres poczty elektronicznej informacje handlowe (Newsletter), wysyłane przez Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut, zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje handlowe (Newsletter) wysyłane są nieodpłatnie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych, jest Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korzystania z Newslettera, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania Newslettera. Nadto, będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: info@verlekuchen.com.

FreshMail.pl