fbpx
Twoja wymarzona kuchnia w zaledwie 4 tygodnie!
11 maja 2020
Rabat -20% na wszystkie kolekcje Verle oraz do 1000 zł zwrotu za AGD
22 września 2020

Promocja archiwalna: UWAGA PROMOCJA!

od 18.05.2020r do 14.06.2020r. możecie skorzystać z wyjątkowej promocji w salonach Verle, wyposażając swoje kuchnie w funkcjonalne i piękne meble oraz w niezawodne urządzenia marki Siemens, zyskując dodatkowo ZMYWARKĘ  za 1zł!

Dokonując zakupu mebli kuchennych marki Verle z 20% rabatem, zyskasz dodatkową promocję: kupując trzy urządzenia marki Siemens, otrzymasz zmywarkę za 1zł!

20% obniżka cenowa dotyczy wszystkich mebli kuchennych Verle.

Szczegóły oraz regulamin dostępny jest na naszej stronie Verle i w wybranych studiach Verle.

Poniżej przedstawiamy przykładowe kolekcje z cenami przed i po rabacie:

polski

Zapisz się do Newslettera

Zapoznałem/am się i akceptuję zasady przetwarzania danych osobowych zamieszczone w Polityce prywatności.

Chcę otrzymywać na podany w formularzu adres poczty elektronicznej informacje handlowe (Newsletter), wysyłane przez Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut, zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje handlowe (Newsletter) wysyłane są nieodpłatnie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych, jest Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korzystania z Newslettera, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania Newslettera. Nadto, będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: info@verlekuchen.com.

FreshMail.pl