fbpx
Promocja archiwalna: Rabat -20% na wszystkie meble Verle oraz promocja 3+1 na sprzęt Siemens
16 maja 2020
Otwarcie nowego studia Verle w Katowicach
13 października 2020

PROMOCJA: -20% na meble Verle i dodatkowa premia od Siemens

Skorzystaj z wyjątkowej oferty i ciesz się wysokiej jakości meblami Verle w niższej cenie. Tylko w październiku w wybranych studiach Verle możesz skorzystać z 20-procentowego rabatu na wszystkie kolekcje mebli Verle. Taniej urządzisz nie tylko kuchnię, ale również salon, jadalnię, garderobę czy łazienkę. Ale to nie wszystko! Nawet do 1000 zł premii otrzymasz, kupując piekarnik wraz z trzema innymi urządzeniami marki Siemens. Ponadto, możesz zyskać dodatkowe 3 lata gwarancji – w sumie „5 lat spokoju” od Siemens.

Akcja trwa od 1 do 31 października.

Regulamin jest dostępny w salonach Verle biorących udział w promocji.

Regulamin promocji SIEMENS:

 

Lista studiów Verle biorących udział w promocji:

 

 

polski

Zapisz się do Newslettera

Zapoznałem/am się i akceptuję zasady przetwarzania danych osobowych zamieszczone w Polityce prywatności.

Chcę otrzymywać na podany w formularzu adres poczty elektronicznej informacje handlowe (Newsletter), wysyłane przez Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut, zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje handlowe (Newsletter) wysyłane są nieodpłatnie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych, jest Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korzystania z Newslettera, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania Newslettera. Nadto, będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: info@verlekuchen.com.

FreshMail.pl
 
Movements: Quality 2755 TMR - in-house created along with https://www.luxywigs.com create, Characteristic associated with Geneva -- manual-wound * 2.