fbpx
Nowe studio Verle Küchen. Zapraszamy do Radomia
28 lipca 2017
Studio mebli kuchennych Verle Küchen w Szczecinie
17 października 2017

10 października w lubelskim Centrum Handlowym Gala odbyło się spotkanie przybliżające marę Verle Küchen dziennikarzom największych wnętrzarskich tytułów prasowych w Polsce. Rzecz działa się w pierwszym salonie Verle Küchen Siemens, którego otwarcie planowane jest już na 21 października.

Dziennikarze poznali brand, obejrzeli ekspozycje kuchni Verle Küchen oraz odbyli interesujące rozmowy z przedstawicielami marki, całość uświetnił żywiołowy pokaz kulinarny Josepha Seeletso.

Zapraszamy na uroczyste otwarcie studia 21 października, czekają na Was liczne atrakcje, promocje i niespodzianki.
Centrum Handlowe Gala
ul. Fabryczna 2
Lublin 20-301
II piętro, Lokal nr 2.9

polski

Zapisz się do Newslettera

Zapoznałem/am się i akceptuję zasady przetwarzania danych osobowych zamieszczone w Polityce prywatności.

Chcę otrzymywać na podany w formularzu adres poczty elektronicznej informacje handlowe (Newsletter), wysyłane przez Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut, zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje handlowe (Newsletter) wysyłane są nieodpłatnie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych, jest Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korzystania z Newslettera, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania Newslettera. Nadto, będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: info@verlekuchen.com.

FreshMail.pl