fbpx
Premiera katalogu 2018
24 lutego 2018
Verle Küchen w studiu Cami Decor
16 kwietnia 2018

Studia Verle Küchen regularnie pojawiają się w całym kraju. Po otwarciu kilkunastu punktów, nadszedł czas na Warszawę. Ta lokalizacja jest dla marki bardzo istotna, znajduje się w niej bowiem pierwszy flagowy showroom Verle Küchen.

 

Przy ulicy Puławskiej w Warszawie na ponad 250 m2 wyeksponowano dziewięć modeli kuchni, każda z nich godnie reprezentuje całą ofertę marki. Znajdują się tutaj bowiem aranżację utrzymane w stylu klasycznym, jak i te bardzo nowoczesne, wszystkie nawiązujące do najnowszych trendów światowego designu.

Wśród kuchni nie mogło zabraknąć modeli wyposażonych we wprowadzone w tym roku rozwiązania Verle Küchen, takie jak dostosowana do wzrostu współczesnych ludzi wysokość dolnych szafek XL. Znajdziemy ją w ekspozycyjnych modelach Stone Art i Focus. Nowej generacji blaty laminowane Xtra, umożliwiające montowanie zlewozmywaków i płyt grzewczych na równo z ich powierzchnią, pokazane zostały w modelu Sylt.

W nowym salonie można łatwo przekonać się, że wybór kuchni laminowanej Verle Küchen nie stanowi dziś kompromisu estetycznego. Wystarczy przyjrzeć się stojącej przy wejściu do salonu kuchni Stone Art, w której zastosowano połącznie laminowanych frontów przypominających kamienny łupek i drewno dębowe. Warto także zwrócić uwagę na model Lux i Color Concept z szafkami, które imitują beton lub model Fashion z linii Color Concept, gdzie powierzchnia intryguje metalicznym rdzawym dekorem. Wszystkie aranżacje prezentowane są w towarzystwie wysokiej jakości sprzętu AGD marki Siemens – oficjalnego partnera Verle Küchen.

W ubiegłą środę – 11 kwietnia zorganizowaliśmy spotkanie prasowe, podczas, którego zaproszeni goście mieli okazję zapoznać się z inspirującą przestrzenią showroomu Verle Küchen, poznać markę nieco bliżej oraz posłuchać o jej planach na najbliższą przyszłość. Całość spotkania urozmaiciła smaczna kuchnia Josepha Seeletso, jurora programu Top Chef, znakomitego szefa kuchni i znawcy wina.

Zapraszamy do Showroomu Verle Küchen, po zakup kuchni swoich marzeń.: Warszawa: Ul Puławska 579

 

polski

Zapisz się do Newslettera

Zapoznałem/am się i akceptuję zasady przetwarzania danych osobowych zamieszczone w Polityce prywatności.

Chcę otrzymywać na podany w formularzu adres poczty elektronicznej informacje handlowe (Newsletter), wysyłane przez Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut, zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje handlowe (Newsletter) wysyłane są nieodpłatnie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych, jest Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korzystania z Newslettera, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania Newslettera. Nadto, będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: info@verlekuchen.com.

FreshMail.pl