fbpx
Zapraszamy do stylowych kuchni
3 lutego 2017
Zielona Góra zyskała studio mebli kuchennych Verle Küchen
28 lipca 2017

Poznaj kuchnie Verle

Końcem czerwca Rzeszów zyskał salon mebli kuchennych, w którego ofercie znajdują się produkty marki Verle Küchen. W jego wnętrzu pojawiła się bogata ekspozycja wysokiej jakości mebli, wyposażonych w funkcjonalne rozwiązania i możliwości. Są to aranżację nowoczesne, jak i rustykalne, każdy więc odnajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zespół wykwalifikowanych ekspertów i projektantów odpowie na wszelkie pytania, pomagając swym klientom w stworzeniu kuchni ich marzeń.

Dni otwarte

Zapraszamy do odwiedzenia studia Pro M, poznania marki Verle Küchen, wybrania kolekcji najbardziej odpowiadającej Państwa gustom i preferencjom. Gwarantujemy fachowe doradztwo oraz nieograniczoną liczbę rozwiązań i możliwości dla każdego wnętrza. Studio znajduje się w centrum Rzeszowa, w przystępnej lokalizacji. Poprzez Dni Otwarte przygotowano wiele niespodzianek. Między innymi promocję „Z kuchnią Verle zmywarka gratis”.

Studio Kuchni Pro-M
ul. Aleja Niepodległości 1/9
Rzeszów 35-303
Tel: +48 664 012 718
E-mail: studio.pro_m@op.pl

polski

Zapisz się do Newslettera

Zapoznałem/am się i akceptuję zasady przetwarzania danych osobowych zamieszczone w Polityce prywatności.

Chcę otrzymywać na podany w formularzu adres poczty elektronicznej informacje handlowe (Newsletter), wysyłane przez Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut, zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje handlowe (Newsletter) wysyłane są nieodpłatnie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych, jest Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korzystania z Newslettera, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania Newslettera. Nadto, będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: info@verlekuchen.com.

FreshMail.pl