fbpx

Studio Kuchni Verle Katowice

Studio Kuchni Verle Katowice
ul. Roździeńskiego 212
40-315 Katowice
E-mail: katowice@kuchnieverle.pl

Tel.: 690 692 693

Strona internetowa: www.kuchnieverle.pl

poniedziałek - piątek
10:00 -19:00

sobota
10:00-19:00
niedziele handlowe
10:00 -19:00

Kuchni Verle Katowice

Studio Kuchni Verle w Katowicach to nowy punk w stolicy śląska, mieszczący się w prestiżowym salonie meblowym Kler. Zapraszamy Państwa do wizyty w studio, gdzie czekają nasi projektanci oraz unikalne i funkcjonalne rozwiązania marki Verle Küchen. Pośród ekspozycji znajdują się zabudowy kuchenne, łazienkowe oraz do pokoju dziennego i przedpokoju. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom akceptujemy płatności kartą oraz oferujemy również dogodne rozwiązania kredytowe.


NASZA OFERTA


Oferujemy wysokiej jakości produkty meblowe wraz ze sprzętem AGD znanych marek, w tym marki Siemens.

Zapisz się do Newslettera

Zapoznałem/am się i akceptuję zasady przetwarzania danych osobowych zamieszczone w Polityce prywatności.

Chcę otrzymywać na podany w formularzu adres poczty elektronicznej informacje handlowe (Newsletter), wysyłane przez Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut, zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje handlowe (Newsletter) wysyłane są nieodpłatnie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych, jest Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korzystania z Newslettera, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania Newslettera. Nadto, będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: info@verlekuchen.com.

FreshMail.pl
 
Movements: Quality 2755 TMR - in-house created along with https://www.luxywigs.com create, Characteristic associated with Geneva -- manual-wound * 2.