fbpx
Nowe studio Verle w Jeleniej Górze
26 marca 2019
1 urodziny studia Womag w Zielonej Górze
6 maja 2019

W miniony weekend świętowaliśmy otwarcie nowego studia Verle. Tym razem nowy punkt na mapie naszych studiów pojawił się w Opolu. To wyjątkowe miejsce, prezentujące najnowsze trendy w nowoczesnym designie oraz technologiczne innowacje funkcjonalnego i niezawodnego sprzętu marki Siemens.

Każdy z Państwa z powodzeniem może liczyć na profesjonalną pomoc specjalistów pracujących we wspomnianym studiu. Projektanci doradzą, odpowiedzą na każde pytania i wątpliwości, tworząc wnętrza marzeń, dedykowane potrzebom i preferencjom klienta.

Podczas otwarcia nasi goście chętnie uczestniczyli we wszystkich atrakcjach przez nas przygotowanych. Prezentowaliśmy perfekcyjnie dopracowane ekspozycje mebli Verle, w towarzystwie smakowitości przygotowywanych przez Mistrza Kuchni Josepha Seeletso. Nie zabrakło też słodkich akcentów oraz nagród i upominków od studia.

Wszystkim gościom, którzy w miniony weekend byli z nami serdecznie dziękujemy, pozostałych zapraszamy do odwiedzenia naszego studia i skorzystania z naszych usług.

Zapraszamy: Wizytówka studia

polski

Zapisz się do Newslettera

Zapoznałem/am się i akceptuję zasady przetwarzania danych osobowych zamieszczone w Polityce prywatności.

Chcę otrzymywać na podany w formularzu adres poczty elektronicznej informacje handlowe (Newsletter), wysyłane przez Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut, zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje handlowe (Newsletter) wysyłane są nieodpłatnie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych, jest Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korzystania z Newslettera, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania Newslettera. Nadto, będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: info@verlekuchen.com.

FreshMail.pl