fbpx
[Promocja archiwalna] Rabat -20% od Verle i 1000 zł za AGD
22 września 2020

Z przyjemnością informujemy o otwarciu nowego studia Verle w Katowicach.  W miniony weekend uroczyście zainaugurowaliśmy rozpoczęcie działalności najnowszego z naszych salonów.

Jak inaczej świętować otwarcie salonu kuchni, jak nie w towarzystwie mistrza sztuki kulinarnej? Meble kuchenne Verle i niezwodne sprzęty Siemens tym razem w praktyce wypróbował sam Joseph Seeletso, jeden z jurorów polskiej edycji programu Top Chef. Z kolei wszyscy, którzy pojawili się w nowym studiu Verle, mogli rozsmakować się w przyrządzonych przez niego daniach.

W centrum wydarzeń, poza sławnym kucharzem, znalazły się oczywiście także same meble Verle. Specjaliści od kuchennych wnętrz prezentowali stosowane w nich funkcjonalne rozwiązania i zdradzali tajniki obowiązujących trendów wnętrzarskich oraz najnowszych technologii w sprzętach AGD.

W nowo otwartym studiu mogą Państwo zapoznać się z cała ofertą mebli Verle oraz zlecić zaprojektowanie i wykonanie zabudowy kuchennej na wymiar. Do tego, jakość oraz design naszych produktów jesteście w stanie sprawdzić, oglądając je na specjalnie zaaranżowanych ekspozycjach. Nasi projektanci, którym pomysłów na stylową kuchnię nigdy nie brakuje, służyć będą Państwu pomocą w każdej sytuacji.

Do zobaczenia w studiu Kuchnie Verle w Katowicach!

 

polski

Zapisz się do Newslettera

Zapoznałem/am się i akceptuję zasady przetwarzania danych osobowych zamieszczone w Polityce prywatności.

Chcę otrzymywać na podany w formularzu adres poczty elektronicznej informacje handlowe (Newsletter), wysyłane przez Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut, zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje handlowe (Newsletter) wysyłane są nieodpłatnie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych, jest Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korzystania z Newslettera, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania Newslettera. Nadto, będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: info@verlekuchen.com.

FreshMail.pl
 
Movements: Quality 2755 TMR - in-house created along with https://www.luxywigs.com create, Characteristic associated with Geneva -- manual-wound * 2.