fbpx
Verle Küchen w studiu Cami Decor
16 kwietnia 2018
Pierwsze Verle & Siemens Prime Studio w Katowicach
24 kwietnia 2018

12 kwietnia odbyło się spotkanie w NP Studio, dystrybutora mebli kuchennych Verle Küchen. Przybyłymi gośćmi byli architekci, przyjaciele biznesowi, najbliżsi znajomi i rodzina gospodarzy. Prezentacji wyeksponowanych tam kuchni towarzyszyła firma Hitosushi, serwująca przepyszne smakołyki. Degustację win i whiskey zaprezentował Pracownia Red Wine & whisky Przemysław Gwardzik, a spotkanie muzycznie umilał Szymon Białek. Studio odwiedzili również przedstawiciele takich firm jak: Falmec Polska, FormaSystem, PrestigeDecor, CodeZero. Nie zabrakło też nas – Verle Küchen, zawsze wspieramy naszych partnerów podczas ich wszelkich aktywności.

Zapraszamy do obejrzenia poniższej fotorelacji oraz odwiedzenia Studia.

polski

Zapisz się do Newslettera

Zapoznałem/am się i akceptuję zasady przetwarzania danych osobowych zamieszczone w Polityce prywatności.

Chcę otrzymywać na podany w formularzu adres poczty elektronicznej informacje handlowe (Newsletter), wysyłane przez Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut, zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje handlowe (Newsletter) wysyłane są nieodpłatnie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych, jest Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korzystania z Newslettera, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania Newslettera. Nadto, będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: info@verlekuchen.com.

FreshMail.pl