fbpx
Nowości Verle – kolekcje 2018
2 stycznia 2018
Verle na Targach 4DD
20 lutego 2018

Z radością informujemy, że na naszym kanale YouTube publikowane są najnowsze filmy prezentujące warte uwagi kolekcję kuchenne. Nowoczesny design, ciekawe projekty, piękne wykończenia, ale również ergonomiczne rozwiązania oraz nowinki technologiczne to nasze propozycje na rok 2018. Pamiętajcie, że prezentowane projekty mogą zostać dopasowane do każdego, nawet wymagającego wnętrza. Specjaliści Verle dbają o to, by sprostać każdemu wymaganiu swojego klienta.

Zachęcamy do śledzenia naszego kanału YouTube. Dzięki niemu możecie przyjrzeć się naszym propozycjom bez konieczności wychodzenia z domu. To komfortowe rozwiązanie, z którego korzysta wielu naszych klientów. By poznać szczegóły dotyczące nowości wprowadzonych do oferty marki Verle, zapraszamy do odwiedzania naszych salonów stacjonarnych.

Lokalizacja studiów: ZOBACZ 

Kanał YouTube: ZOBACZ

polski

Zapisz się do Newslettera

Zapoznałem/am się i akceptuję zasady przetwarzania danych osobowych zamieszczone w Polityce prywatności.

Chcę otrzymywać na podany w formularzu adres poczty elektronicznej informacje handlowe (Newsletter), wysyłane przez Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut, zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje handlowe (Newsletter) wysyłane są nieodpłatnie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych, jest Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korzystania z Newslettera, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania Newslettera. Nadto, będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: info@verlekuchen.com.

FreshMail.pl