fbpx
Życzenia od Verle
22 grudnia 2017
Obejrzyj aranżację Verle bez wychodzenia z domu
17 stycznia 2018

Witamy w 2018 roku. Wraz z jego nadejściem oferta marki Verle Küchen wzbogaciła się o kilka nowości. Są to kuchnie, które wpiszą się w gusta różnych klientów. Znajdują się wśród nich zarówno meble nowoczesne, jak i klasyczne. Są to kolekcje: Fashion 173, Fashion 175, Riva 889, Speed 244, Speed 281, Stoneart 303, Sylt 849 , Sylt 851, York 905.

Najnowsze trendy w aranżacji kuchni to ponadczasowe barwy, indywidualizm oraz funkcjonalność i wygoda. Te cztery filary wyznaczają kierunek w urządzaniu przestrzeni nie na rok, czy dwa, a na kolejne kilka lat. Kuchnia ma stać się wizytówką mieszkania, a także miejscem, gdzie chętnie spędza się czas.

By poznać szczegóły dotyczące nowości wprowadzonych do oferty marki Verle, zapraszamy do odwiedzania naszych salonów stacjonarnych.

polski

Zapisz się do Newslettera

Zapoznałem/am się i akceptuję zasady przetwarzania danych osobowych zamieszczone w Polityce prywatności.

Chcę otrzymywać na podany w formularzu adres poczty elektronicznej informacje handlowe (Newsletter), wysyłane przez Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut, zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje handlowe (Newsletter) wysyłane są nieodpłatnie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych, jest Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korzystania z Newslettera, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania Newslettera. Nadto, będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: info@verlekuchen.com.

FreshMail.pl