fbpx
Wspólny projekt Verle Küchen i DUKA
5 listopada 2018
Nowe studio Verle w Jeleniej Górze
26 marca 2019

Już niebawem mieszkańcy Opola będą mogli odwiedzić Studio Verle w swoim mieście. To kolejny punkt na mapie Polski, który umożliwi naszym klientom spełnić swe marzenia o kuchni idealnej. Chcemy, by każdy z Państwa miał szansę na stworzenie kuchni uszytej na miarę, takiej która ze względu na wysoką, niemiecka jakość pozostanie z Państwem na lata.

W niedalekiej przyszłości poinformujemy o dacie i miejscu Wielkiego Otwarcia studia mebli w Opolu. Zachęcamy, więc do śledzenia naszego serwisu www oraz mediów społecznościowych, gdzie publikować będziemy informacje dotyczące tego wydarzenia. Bądźcie z nami, gwarantujemy wiele atrakcji oraz możliwości do okazyjnego zakupu mebli Verle Küchen oraz urządzeń AGD marki Siemens – naszego partnera.

polski

Zapisz się do Newslettera

Zapoznałem/am się i akceptuję zasady przetwarzania danych osobowych zamieszczone w Polityce prywatności.

Chcę otrzymywać na podany w formularzu adres poczty elektronicznej informacje handlowe (Newsletter), wysyłane przez Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut, zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje handlowe (Newsletter) wysyłane są nieodpłatnie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych, jest Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korzystania z Newslettera, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania Newslettera. Nadto, będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: info@verlekuchen.com.

FreshMail.pl