fbpx
Studio mebli kuchennych Verle Küchen w Ostrowcu Świętokrzyskim
28 lipca 2017
Pierwszy w Polsce salon Verle Küchen Siemens wkrótce otwarty.
12 października 2017

Piękna kuchnia w zasięgu ręki

Studio Olkam wyróżnia się ogromną wiedzą oraz doświadczeniem zdobytym przez lata pracy w branży meblarskiej. Maraka Verle Küchen to prawdziwa nowość w ofercie studia, która spotyka się z ogromnym uznaniem klientów. Przekonuje ich wysoka jakość zabudowy oraz jej różnorodność. Sprawny projektant wie, że dla jednej kuchni może zaproponować tysiące rozwiązań. Poznając preferencje swojego klienta będzie wiedział która propozycja trafi w gusta zleceniodawcy.

Odwiedź studio Olkam

Zapraszamy do odwiedzenia studia Olkam, poznania marki Verle Küchen, wybrania kolekcji najbardziej odpowiadającej Państwa gustom i preferencjom. Gwarantujemy fachowe doradztwo oraz nieograniczoną liczbę rozwiązań i możliwości dla każdego wnętrza. Studio znajduje się w Radomiu, w przystępnej lokalizacji.

Studio Kuchni Olkam
ul. Moniuszki 24
Radom 26-600
Tel: 600 808 121
e-mail: kontakt@olkam.pl

polski

Zapisz się do Newslettera

Zapoznałem/am się i akceptuję zasady przetwarzania danych osobowych zamieszczone w Polityce prywatności.

Chcę otrzymywać na podany w formularzu adres poczty elektronicznej informacje handlowe (Newsletter), wysyłane przez Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut, zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje handlowe (Newsletter) wysyłane są nieodpłatnie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych, jest Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korzystania z Newslettera, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania Newslettera. Nadto, będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: info@verlekuchen.com.

FreshMail.pl