fbpx
Nowe studio Verle w Opolu
26 marca 2019
Otwarcie nowego studia Verle w Opolu
29 kwietnia 2019

Mamy dla Państwa niespodziankę: mieszkańcy Jeleniej Góry będą mogli wkrótce wybrać się do studia Verle w swoim mieście. Tak! Przed nami Wielkie Otwarcie nowego studia. Będzie to kolejne miejsce na mapie naszego kraju, w którym będzie można zakupić meble naszej marki. Poszerzanie sieci naszych punktów to dla nas szalenie istotna kwestia. Zależy nam na tym, by każdy, niezależnie od miejsca zamieszkania miał dostęp do produktów Verle Küchen.

Niebawem będziemy informować Państwa o dacie i miejscu Wielkiego Otwarcia, zachęcamy więc do śledzenia naszych mediów społecznościowych i serwisu internetowego. To tutaj pojawiać będą się informację o studiu w Jeleniej Górze. Widzimy się niebawem! W Jeleniej Górze oraz w innych studiach Verle Küchen.

polski

Zapisz się do Newslettera

Zapoznałem/am się i akceptuję zasady przetwarzania danych osobowych zamieszczone w Polityce prywatności.

Chcę otrzymywać na podany w formularzu adres poczty elektronicznej informacje handlowe (Newsletter), wysyłane przez Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut, zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje handlowe (Newsletter) wysyłane są nieodpłatnie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych, jest Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korzystania z Newslettera, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania Newslettera. Nadto, będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: info@verlekuchen.com.

FreshMail.pl