fbpx

MARKA

 

O nas

Verle to marka oferująca niemieckie meble najwyższej jakości. Każda kolekcja jest wyjątkowa. Zaprojektowana i wykonana z największą precyzją. Wysoki stopień automatyzacji procesów produkcyjnych gwarantuje, że standard jakości utrzymany jest na wysokim poziomie.

Stawiamy na indywidualne podejście do każdego projektu. Dopasowujemy nasze kolekcje do preferencji oraz potrzeb zleceniodawcy, jak i potencjału każdego wnętrza.

Ostatecznym elementem długiego procesu związanego z konsultacjami, produkcją, transportem oraz montażem jest zadowolenie klienta. Najważniejszy powód starań podejmowanych przez nas każdego dnia.

Certyfikaty

Meble Verle spełniają restrykcyjne normy i wysokie standardy, co potwierdzają odpowiednie certyfikaty.

  • Certyfikat zarządzania energią zgodnie z DIN EN ISO 50001: 2011
  • Certyfikowany zarządzania jakością zgodnie z normą DIN ISO 9001: 2008
  • Certyfikowany zarządzania środowiskowego zgodnie z normą DIN ISO 14001: 2009
  • GS Mark (znak jakości) dla przetestowane bezpieczeństwa "Złotej M" z DGM, Deutsche Gütegemeinschaft Möbel (Niemiecki Związek Ochrony Jakości Mebli)
  • Uszczelnienie PEFC za korzystanie z materiałów drewnopochodnych od zrównoważonej gospodarki leśnej
  • Znak środowiskowy "Der Blaue Engel" (Błękitny anioł eco-label)
 

Jakość

Dla nas jakość to Made in Germany. Meble Verle produkowane są wyłącznie w niemieckich fabrykach. Znanych jako jedne z najbardziej nowoczesnych i wydajnych zakładów produkcyjnych mebli w Europie.

Najwyższa jakość utrzymywana jest nie tylko podczas produkcji mebli, ale również w logistyce, realizacji zamówień oraz obsłudze klienta. Nie uznajemy kompromisów.

Tworzymy solidne i funkcjonalne wnętrza z klasą. Niemiecka jakość gwarantuje zadowolenie z produktów Verle na długie lata. Potwierdzeniem tego jest pełna 5- cio letnia gwarancja przyznawana przez producenta.
polski

Zapisz się do Newslettera

Zapoznałem/am się i akceptuję zasady przetwarzania danych osobowych zamieszczone w Polityce prywatności.

Chcę otrzymywać na podany w formularzu adres poczty elektronicznej informacje handlowe (Newsletter), wysyłane przez Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut, zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje handlowe (Newsletter) wysyłane są nieodpłatnie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych, jest Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korzystania z Newslettera, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania Newslettera. Nadto, będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: info@verlekuchen.com.

FreshMail.pl