fbpx
LUX
6 grudnia 2017
RIO
6 grudnia 2017

KOLEKCJA PURA


Nowoczesna biała zabudowa, która w zależności od preferencji właścicieli kuchni może zostać wyposażona w dodatkowy wyrazisty kolor wypełniający wnętrze niektórych półek i szafek oraz wybranej części frontów. Każda kuchnia Verle jest wyjątkowa, wykonywana na zamówienie indywidualne. Dlatego nasi projektanci chętnie dopasują zabudowę do preferencji swoich klientów.
Chcąc pokrótce opisać prezentowaną kolekcję należy zaznaczyć, że jest ona przykładem na to, iż dodatki i dobrze dopracowane szczegóły stanowią istotę każdej aranżacji. Zapraszamy do studiów Verle Küchen oraz do zapoznania się z ofertą marki. Zaufaj specjalistom i zyskaj kuchnię swoich marzeń.

Galeria kolekcji

TAGI:
  • kuchnie jasne

POLECANE URZĄDZENIA AGD

polski

Zapisz się do Newslettera

Zapoznałem/am się i akceptuję zasady przetwarzania danych osobowych zamieszczone w Polityce prywatności.

Chcę otrzymywać na podany w formularzu adres poczty elektronicznej informacje handlowe (Newsletter), wysyłane przez Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut, zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje handlowe (Newsletter) wysyłane są nieodpłatnie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych, jest Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korzystania z Newslettera, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania Newslettera. Nadto, będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: info@verlekuchen.com.

FreshMail.pl