fbpx
Gent
7 stycznia 2020
INOX
25 marca 2019

KOLEKCJA INLINE


Główną cechą tej kolekcji jest minimalizm i prostota. Białe matowe fronty w połączeniu z blatem w kolorze jasnego dębu prowansalskiego, kamienia, czy betonu tworzą harmonijną przestrzeń, która zaprasza do oddania się kulinarnym eksperymentom. Nowoczesne dodatki nadadzą charakteru całemu wnętrzu. Może stać się przytulne i ciepłe, ale również zachowawcze i wywarzone.
Niemiecka jakość produktów Verle to również niezawodne systemy, bez których ciężko wyobrazić sobie prawidłowe zorganizowanie kuchennej strefy przechowywania. Kolekcja ta stwarza nieograniczone możliwości. Zorganizowanie strefy jadalnej, zbudowanie wyspy kuchennej lub też stworzenie zabudowy w dowolnym układzie nie będzie problemem.

Galeria kolekcji

TAGI:
  • kuchnie jasne
  • kuchnie matowe
  • kuchnie nowoczesne

POLECANE URZĄDZENIA AGD

polski

Zapisz się do Newslettera

Zapoznałem/am się i akceptuję zasady przetwarzania danych osobowych zamieszczone w Polityce prywatności.

Chcę otrzymywać na podany w formularzu adres poczty elektronicznej informacje handlowe (Newsletter), wysyłane przez Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut, zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje handlowe (Newsletter) wysyłane są nieodpłatnie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych, jest Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korzystania z Newslettera, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania Newslettera. Nadto, będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: info@verlekuchen.com.

FreshMail.pl