fbpx
FLASH
6 grudnia 2017
FUNKCJONALNOŚĆ
11 grudnia 2017

KOLEKCJA FOCUS


Elegancka kuchnia dla odważnych. Tak w kilku słowach można określić prezentowaną przez nas kolekcję. Fronty w wysokim połysku sprawdzą się z pewnością w dużych i jasnychprzestrzeniach, ale także w niewielkich wnętrzach. Kolekcja Focus umożliwia wybranie wielu kolorów frontów, łączenie ich, co za tym idzie tworzenie wyjątkowych aranżacji.
Wszystko zależy od naszej wyobraźni, projektant Verle z powodzeniem dobierze projekt do gustu inwestora, wybierając odpowiedni blat, uchwyty, urządzenia AGD oraz elementy wykończenia wnętrza. Warto pamiętać, że każdy wspomniany element posiada najwyższą jakość potwierdzoną prestiżowymi certyfikatami.

Galeria kolekcji

Video

 
 
TAGI:
  • kuchnie jasne
  • kuchnie nowoczesne
  • kuchnie w połysku

POLECANE URZĄDZENIA AGD

polski

Zapisz się do Newslettera

Zapoznałem/am się i akceptuję zasady przetwarzania danych osobowych zamieszczone w Polityce prywatności.

Chcę otrzymywać na podany w formularzu adres poczty elektronicznej informacje handlowe (Newsletter), wysyłane przez Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut, zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje handlowe (Newsletter) wysyłane są nieodpłatnie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych, jest Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korzystania z Newslettera, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania Newslettera. Nadto, będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: info@verlekuchen.com.

FreshMail.pl