fbpx
FASHION
1 grudnia 2017
FOCUS
1 grudnia 2017

KOLEKCJA FLASH


Propozycja dla odważnych. Wybranie frontów w mocnym kolorze, lakierowanych na wysoki połysk to mocny akcent tworzący tę kolekcję. W połączeniu z białymi elementami zabudowy oraz metalicznymi akcentami, takimi jak wykończenie urządzeń AGD, uchwyty, czy dodatki buduje nowoczesne wnętrze pełne charakteru. Wszystkie projekty marki Verle uwzględniają zasady ergonomicznej kuchni.
Są nimi między innymi oświetlenie strefy roboczej, odpowiednie rozplanowanie strefy przechowywania, czy też rozplanowanie wygodnej strefy jadalnianej. W zależności od układu wnętrza kuchennego projektanci naszej marki dopasują te zasady do potrzeb inwestora. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Verle oraz odwiedzenia naszych studiów.

Galeria kolekcji

TAGI:
  • kuchnie jasne
  • kuchnie nowoczesne
  • kuchnie w połysku

POLECANE URZĄDZENIA AGD

polski

Zapisz się do Newslettera

Zapoznałem/am się i akceptuję zasady przetwarzania danych osobowych zamieszczone w Polityce prywatności.

Chcę otrzymywać na podany w formularzu adres poczty elektronicznej informacje handlowe (Newsletter), wysyłane przez Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut, zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje handlowe (Newsletter) wysyłane są nieodpłatnie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych, jest Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korzystania z Newslettera, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania Newslettera. Nadto, będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: info@verlekuchen.com.

FreshMail.pl