fbpx
EASYTOUCH
17 grudnia 2019
FLASH
6 grudnia 2017

KOLEKCJA FASHION


Gładkie lakierowane fronty kolekcji Fashion w połączeniu z ciekawymi uchwytami, dodatkami i funkcjonalnym sprzętem AGD tworzą nowoczesną zabudowę kuchenną. Jej jakość potwierdzona została certyfikatami i licznymi testami, dowodzącymi niezawodność materiałów i rozwiązań technologicznych z jakich tworzymy nasze produkty.
Witryny ze szkła mlecznego, zestawienie frontów w różnych kolorach, otwarte szafki i półki, czy też bogata oferta blatów stwarza ogrom możliwości. Warto zaznaczyć, że ta, jak i inne kolekcje Verle mogą zostać dopasowane do każdego wnętrza, gustu i potrzeb inwestora. Odwiedź nasze studio i zyskaj kuchnię swoich marzeń.

Galeria kolekcji

Video

 
 
TAGI:
  • kuchnie nowoczesne
  • kuchnie w kolorze
  • kuchnie w kolorze drewna

POLECANE URZĄDZENIA AGD

polski

Zapisz się do Newslettera

Zapoznałem/am się i akceptuję zasady przetwarzania danych osobowych zamieszczone w Polityce prywatności.

Chcę otrzymywać na podany w formularzu adres poczty elektronicznej informacje handlowe (Newsletter), wysyłane przez Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut, zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje handlowe (Newsletter) wysyłane są nieodpłatnie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych, jest Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korzystania z Newslettera, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania Newslettera. Nadto, będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: info@verlekuchen.com.

FreshMail.pl