fbpx
CASTELLO
1 grudnia 2017
CREDO
1 grudnia 2017

KOLEKCJA CHALET


Chalet to kolekcja marki Verle stworzona dla wielbicieli klasycznego stylu. Frezowane fronty w jasnym odcieniu budują cała aranżację. Dekoracyjne listwy wieńczące górną zabudowę oraz przeszklone witryny nadają wnętrzu przytulnego charakteru. Blaty oraz uchwyty dobierane są według indywidualnych potrzeb inwestora. Jak widać kolekcja dobrze prezentować będzie się z dodatkami w kolorze ciepłego drewna, ale również z nieco bardziej nowoczesnym akcentem, takim jak chrom i kamień.
Nowoczesne urządzenia AGD do zabudowy oraz meble w stylu angielskim to ciekawe połączenie. Cechą wspólną tych elementów jest bez wątpienia funkcjonalność, niezawodność i wysoka jakość na lata. Wato pamiętać, że zestawienie ich z odpowiednimi dodatkami stanie się znaczącą „kropką nad i”.

Galeria kolekcji

Video

 
 
TAGI:
  • kuchnie jasne
  • kuchnie klasyczne
  • kuchnie matowe

POLECANE URZĄDZENIA AGD

polski

Zapisz się do Newslettera

Zapoznałem/am się i akceptuję zasady przetwarzania danych osobowych zamieszczone w Polityce prywatności.

Chcę otrzymywać na podany w formularzu adres poczty elektronicznej informacje handlowe (Newsletter), wysyłane przez Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut, zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje handlowe (Newsletter) wysyłane są nieodpłatnie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych, jest Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korzystania z Newslettera, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania Newslettera. Nadto, będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: info@verlekuchen.com.

FreshMail.pl