fbpx
Otwarcie nowego studia Verle w Opolu
29 kwietnia 2019
Wyjątkowa promocja od Siemens
7 maja 2019

Za nami wyjątkowe wydarzenie. Kilka dni temu świętowaliśmy pierwsze urodziny naszego studia w Zielonej Górze. Chcieliśmy w szczególny sposób uczcić rok owocnej współpracy oraz sukces, jaki niewątpliwie udało nam się osiągnąć.

Studio Womag to dla nas wyjątkowe miejsce, które z dumą prezentuje ideę marki Verle. Piękne ekspozycję ukazują klientom naszą ofertę, wydobywając to, co w niej najlepsze. Mieszkańcy Zielonej Góry i okolic chętnie odwiedzają to miejsce, wiedząc, że znajdą tu produkty najwyższej jakości.

Świętując pierwsze urodziny studio Womag przygotowało liczne atrakcje, które podkreślały wyjątkowość wydarzenia. Zadbaliśmy o kulinarne podróże pełne smaków, czyli pokaz Josepha Seeletso, jurora polskiej edycji TOP CHEF i szefa kuchni znanego m.in. z programów „Dzień Dobry TVN” oraz „Pytanie na śniadanie”. Pojawili się również ciekawi goście, słodki poczęstunek, konkursy oraz liczne atrakcje dla najmłodszych.

Dla tych, którzy tego dnia nie mogli być z nami przygotowaliśmy fotorelację. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz do odwiedzenia studia Womag w Zielonej Górze, gdzie z powodzeniem i pomocą wykwalifikowanych specjalistów urządzisz każde wnętrze swojego domu.

polski

Zapisz się do Newslettera

Zapoznałem/am się i akceptuję zasady przetwarzania danych osobowych zamieszczone w Polityce prywatności.

Chcę otrzymywać na podany w formularzu adres poczty elektronicznej informacje handlowe (Newsletter), wysyłane przez Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut, zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje handlowe (Newsletter) wysyłane są nieodpłatnie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych, jest Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korzystania z Newslettera, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania Newslettera. Nadto, będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: info@verlekuchen.com.

FreshMail.pl