fbpx

Verle & Siemens Prime Studio

Showroom Verle Warszawa
ul. Puławska 579
02-885 Warszawa
poniedziałek-piątek
10:00-19:00

sobota
10:00-16:00

Verle Showroom Warszawa

Showroom Verle to firmowy salon ekspozycyjny marki, który zapewnia zapoznanie się z możliwościami, jakie stwarzają nasze produkty. Profesjonalny zespół doradców pozwoli dobrać klientom niezawodne meble kuchenne oraz odpowiednie urządzenia AGD tworząc kuchnię ich marzeń.

Kuchnie Verle

Dwie główne wartości, którymi kierujemy się przy tworzeniu kuchni na wymiar dla naszych klientów:

KOMFORT

To słowo przyświeca nam od pierwszego spotkania z Klientem. Chcemy zaoferować Ci komfort wyboru, zamówienia i przede wszystkim długiego użytkowania Kuchni Twoich Marzeń. Na Twojej głowie będzie jedynie wybór stylu. My przedstawimy Ci najlepiej dopasowane i zaprojektowane rozwiązania kuchenne. Niemiecka jakość, 5-letnia gwarancja, rzetelne terminy i profesjonalny montaż to nasze największe atuty.

ZADOWOLENIE

Verle to niemieckie meble kuchenne projektowane na wymiar. Każda kolekcja jest wyjątkowa. Zaprojektowana i wykonana z największą precyzją. Ostatecznym elementem procesu projektowania, produkcji, transportu oraz montażu kuchni jest zadowolenie Klienta. To najważniejszy powód starań podejmowanych przez nas każdego dnia.NASZA OFERTA

Szukasz dobrze zaprojektowanej kuchni z najwyższej jakości materiałów wykonanych z niemiecką precyzją? Dobrze trafiłeś, bo takie właśnie są oferowane przez nas kuchnie na wymiar. Od lat doradzamy, projektujemy kuchnie realizując marzenia naszych klientów o wymarzonej kuchnii. Odwiedź nasz showroom z meblami kuchennymi marki Verle w Warszawie, a przekonasz się o jakości tworzyw, z których powstają kuchnie spełniające wysokie normy jakości i bezpieczeństwa. Wszystkie oferowane kuchnie z montażem posiadają 5 lat gwarancji, pozwalając tym samym na spokojne pieczenie i gotowanie wyśmienitych potraw.

Zapisz się do Newslettera

Zapoznałem/am się i akceptuję zasady przetwarzania danych osobowych zamieszczone w Polityce prywatności.

Chcę otrzymywać na podany w formularzu adres poczty elektronicznej informacje handlowe (Newsletter), wysyłane przez Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut, zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje handlowe (Newsletter) wysyłane są nieodpłatnie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych, jest Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korzystania z Newslettera, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania Newslettera. Nadto, będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: info@verlekuchen.com.

FreshMail.pl