Życzenia od Verle
22 grudnia 2017
Obejrzyj aranżację Verle bez wychodzenia z domu
17 stycznia 2018

Witamy w 2018 roku. Wraz z jego nadejściem oferta marki Verle Küchen wzbogaciła się o kilka nowości. Są to kuchnie, które wpiszą się w gusta różnych klientów. Znajdują się wśród nich zarówno meble nowoczesne, jak i klasyczne. Są to kolekcje: Fashion 173, Fashion 175, Riva 889, Speed 244, Speed 281, Stoneart 303, Sylt 849 , Sylt 851, York 905.

Najnowsze trendy w aranżacji kuchni to ponadczasowe barwy, indywidualizm oraz funkcjonalność i wygoda. Te cztery filary wyznaczają kierunek w urządzaniu przestrzeni nie na rok, czy dwa, a na kolejne kilka lat. Kuchnia ma stać się wizytówką mieszkania, a także miejscem, gdzie chętnie spędza się czas.

By poznać szczegóły dotyczące nowości wprowadzonych do oferty marki Verle, zapraszamy do odwiedzania naszych salonów stacjonarnych.

1000zł

WYDAJESZ

100zł

DOSTAJESZ

KUP KUCHNIE VERLE,
ZYSKAJ RABAT
NA URZĄDZENIA AGD SIEMENS

SPRAWDŹ

Zapisz się do Newslettera

Zapoznałem/am się i akceptuję zasady przetwarzania danych osobowych zamieszczone w Polityce prywatności.

Chcę otrzymywać na podany w formularzu adres poczty elektronicznej informacje handlowe (Newsletter), wysyłane przez Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut, zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje handlowe (Newsletter) wysyłane są nieodpłatnie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych, jest Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korzystania z Newslettera, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania Newslettera. Nadto, będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: info@verlekuchen.com.

FreshMail.pl