MARKA

 

O nas

Verle to marka oferująca niemieckie meble kuchenne. Każda kolekcja jest wyjątkowa. Zaprojektowana i wykonana z największą precyzją. Wysoki stopień automatyzacji procesów produkcyjnych gwarantuje, że standard jakości utrzymany jest na wysokim poziomie.

Stawiamy na indywidualne podejście do każdego projektu. Dopasowujemy nasze kolekcje do preferencji oraz potrzeb zleceniodawcy, jak i potencjału wnętrza kuchennego.

Ostatecznym elementem długiego procesu związanego z konsultacjami, produkcją, transportem oraz montażem jest zadowolenie klienta. Najważniejszy powód starań podejmowanych przez nas każdego dnia.

Certyfikaty

Kuchnie Verle spełniają restrykcyjne normy i wysokie standardy, co potwierdzają odpowiednie certyfikaty.

  • Certyfikat zarządzania energią zgodnie z DIN EN ISO 50001: 2011
  • Certyfikowany zarządzania jakością zgodnie z normą DIN ISO 9001: 2008
  • Certyfikowany zarządzania środowiskowego zgodnie z normą DIN ISO 14001: 2009
  • GS Mark (znak jakości) dla przetestowane bezpieczeństwa "Złotej M" z DGM, Deutsche Gütegemeinschaft Möbel (Niemiecki Związek Ochrony Jakości Mebli)
  • Uszczelnienie PEFC za korzystanie z materiałów drewnopochodnych od zrównoważonej gospodarki leśnej
  • Znak środowiskowy "Der Blaue Engel" (Błękitny anioł eco-label)
 

Jakość

Dla nas jakość to Made in Germany. Meble Verle produkowane są wyłącznie w niemieckich fabrykach. Znanych jako jedne z najbardziej nowoczesnych i wydajnych zakładów produkcyjnych mebli w Europie.

Najwyższa jakość utrzymywana jest nie tylko podczas produkcji mebli, ale również w logistyce, realizacji zamówień oraz obsłudze klienta. Nie uznajemy kompromisów.

Tworzymy solidne i funkcjonalne kuchnie z klasą. Niemiecka jakość gwarantuje zadowolenie z produktów Verle na długie lata. Potwierdzeniem tego jest pełna 5- cio letnia gwarancja przyznawana przez producenta.

Zapisz się do Newslettera

Zapoznałem (-am) się z treścią polityki prywatności i akceptuję ją.

FreshMail.pl