fbpx
TOUCH
8 grudnia 2017
YORK
8 grudnia 2017

KOLEKCJA XENO


Nowoczesna aranżacja kuchenna składająca się z kilku niezależnych elementów zabudowy. Każdy z nich utrzymany został bowiem w jednym stylu. Ciemne fronty na wysoki połysk, połączone z jasnymi blatami i metalicznymi uchwytami szuflad świetnie sprawdzą się w domach zwolenników minimalizmu i prostoty w designie. Warto wspomnieć, że taki pomysł na aranżację to tylko jedna z niezliczonych możliwości.
Nie zapominajmy o funkcjonalności prezentowanych mebli. Wysokiej jakości systemy szaf i szuflad ułatwiają codzienne prace, a lampy estetycznie wmontowane pod zabudowę górną gwarantują subtelne oświetlenie strefy roboczej. To rzecz niezbędna w funkcjonalnej kuchni. Wie o tym każdy wielbiciel kulinarnych eksperymentów.

Galeria kolekcji

TAGI:
  • kuchnie nowoczesne
  • kuchnie w połysku

POLECANE URZĄDZENIA AGD

Zapisz się do Newslettera

Zapoznałem/am się i akceptuję zasady przetwarzania danych osobowych zamieszczone w Polityce prywatności.

Chcę otrzymywać na podany w formularzu adres poczty elektronicznej informacje handlowe (Newsletter), wysyłane przez Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut, zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje handlowe (Newsletter) wysyłane są nieodpłatnie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych, jest Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korzystania z Newslettera, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania Newslettera. Nadto, będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: info@verlekuchen.com.

FreshMail.pl