fbpx
SPEED
7 grudnia 2017
STRUCTURA
7 grudnia 2017

KOLEKCJA StoneArt


Jedna z faworytek wielbicieli nowoczesnych kuchni Verle. Bardzo ciekawe połączenie dwóch rodzajów frontów – deseń drewna i kamienia współgra ze sobą, potwierdzając piękno trendów panujących w designie meblarskim. Metaliczne wykończenie uchwytów, techniki kuchennej oraz urządzeń AGD świetnie wpisują się w klimat wnętrza.
W przypadku tych aranżacji warto zwrócić uwagę na wysokości przestrzeni roboczych: są różne, dostosowane do przeznaczenia. Oferta Verle obejmuje aż 24 różne wysokości robocze, z trzema wysokościami podstawy, czterema wysokościami cokołu i dwoma wysokościami blatu. Takie rozwiązanie doskonale odpowiada potrzebom ergonomicznym różnych stref kuchennych.

Galeria kolekcji

TAGI:
  • kuchnie nowoczesne

POLECANE URZĄDZENIA AGD

Zapisz się do Newslettera

Zapoznałem/am się i akceptuję zasady przetwarzania danych osobowych zamieszczone w Polityce prywatności.

Chcę otrzymywać na podany w formularzu adres poczty elektronicznej informacje handlowe (Newsletter), wysyłane przez Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut, zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje handlowe (Newsletter) wysyłane są nieodpłatnie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych, jest Galicja Tomaszek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łańcucie, ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korzystania z Newslettera, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania Newslettera. Nadto, będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: info@verlekuchen.com.

FreshMail.pl